SARICAOĞLU, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

SARICAOĞLU, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, “Ustalık dönemimizde projelerimizle ilçemize değişimi yaşatacağız.” dedi.

Belediye Başkanlığı görevinde üçüncü döneme hazırlanan İbrahim Sarıcaoğlu, “Çıraklık ve Kalfalık dönemimizi dolu dolu hizmetlerimizle başarı ile tamamladık. Ustalık dönemimizde de yeni projelerimizle ilçemize değişimi yaşatacağız.” dedi.

Seçim gezileri kapsamında Göçebe ve Hacılı Mahallelerini ziyaret eden Sarıcaoğlu, vatandaşlardan gördükleri büyük sevgi ve ilginin kendileri için moral ve güç kaynağı olduğunu ifade etti. Sarıcaoğlu, “Kimseyi kırmadan, hizmetimizi her yere adaletli bir biçimde ulaştırıp gönül belediyeciliği ile 10. Yılımızı doldurduk. Görev süremizce ilçemize birçok proje kazandırdık veya gelmesine öncülük ettik. Çalışmalarımızda destekleri ile her zaman yanımızda olan tüm hemşerilerime çok teşekkür ederim.” diye konuştu

Kavak halkının yeniden görev vermesi halinde önümüzdeki beş yılda ilçeye büyük projeler kazandırmaya devam edeceklerini ifade eden İbrahim Sarıcaoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kibir ve gurur dan uzak halkın içinde olmaya devam edeceklerini belirtti. Sarıcaoğlu, “Bizde kibir ve gururlanmak asla olmaz. Bundan sonra da aynı şekilde. Hiçbir ayrım yapmadan her bir insanımızın kapısını çalacak, gönüllerini kazanacak, hizmete her yere ve her kesime eşit bir biçimde ulaştıracağız.” dedi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER