HaberlerSamsun haberÇarşamba'da protokolden korona virüs denetimi

Çarşamba'da protokolden korona virüs denetimi - Samsun haber

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, halk pazar yerlerinde korona virüs denetimlerine katıldı.

Çarşamba'da protokolden korona virüs denetimi


Çarşamba ilçesinde korona virüs ile mücadele kapsamında bulaş riski en fazla olan yerlerden birisi olan halk pazarlarında da denetimler ara vermeksizin devam ediyor. Gerçekleştirilen denetimlere zabıta ekipleri eşliğinde Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan da katıldı.
Denetimlerde hem vatandaşlar hem satıcılara bulaş riski konusunda bilgiler verilerek tedbirlere uyulması konusunda uyarılar yapıldı. Başkan Halit Doğan, 'Sağlığımız ve güvenliğimiz için zorunlu kurallara gönüllü uyalım' şeklinde uyarıda bulundu.

 

İLGİLİ HABERLER

HDP'li belediyenin mağdur ettiği 2 bin 500 aile Vali Karaloğlu'ndan umut bekliyoHDP'li belediyenin mağdur ettiği 2 bin 500 aile Vali Karaloğlu'ndan umut bekliyoDumlupınar Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı Dumlupınar Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadıTuşba Belediyesinden 'ölçü ve tartı ayar beyannamesi' uyarısı Tuşba Belediyesinden 'ölçü ve tartı ayar beyannamesi' uyarısıBiga Belediyesi ekiplerinin kar mesaisi Biga Belediyesi ekiplerinin kar mesaisiEdremit Belediyesi, Kazdağları'nda karla mücadeleye devam ediyor Edremit Belediyesi, Kazdağları'nda karla mücadeleye devam ediyor

SIRADAKİ HABER