HaberlerTaktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Taktik ve Test Kampı Olacak!

Kırmızı-Beyazlı ekip yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci etap kampı için yarın Erzurum'da bir araya gelerek çalışmalara kaldığı yerden devam edecek. Teknik Menajer Yücel Uyar, "Erzurum kampımızda yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalarına yer verip takımımızı hazırlık maçlarıyla test edeceğiz" dedi

 

2019-2020 sezonuna şampiyonluk parolasıyla başlayacak olan Kırmızı-Beyazlılar, 3 günlük bayram tatilinin ardından Erzurum'da yarın toplanıyor. 

 

Sezon hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek olan Samsunspor, ikinci etap kampı olan Erzurum'da yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalarına yer verecek. 

 

Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, etkili bir kamp geçirerek yeni sezonda tek hedef olan şampiyonluğu göğüslemek istediklerini ifade ederek, "Artık ligin başlamasına kısa bir süre kaldı. Oyuncularımız ikinci kamp etabı olan Erzurum'da yoğun olarak taktik ve teknik çalışmalar yapacak. Takımımızı test etmek için hazırlık maçları oynayacağız. 9 gün boyunca eksik noktalarımızı tespit edip, bu eksiklikleri lig başlamadan ortadan kaldıracağız" diye konuştu.

 

Nurullah Kızıldağ

İLGİLİ HABERLER

Samsun'dan Azerbaycan'a tam destekSamsun'dan Azerbaycan'a tam destekSamsun'da DEAŞ'tan gözaltına alınan yabancı uyruklu şahıs adliyeye sevk edildiSamsun'da DEAŞ'tan gözaltına alınan yabancı uyruklu şahıs adliyeye sevk edildi'Sağlık İçin Hepimiz İçin' denetimi 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' denetimiRektör Ünal, Türkiye birincisi Tanyeli Roket Takımı'nı tebrik etti Rektör Ünal, Türkiye birincisi Tanyeli Roket Takımı'nı tebrik ettiKöyceğiz'de kaza: 1 ölü, 1 yaralı Köyceğiz'de kaza: 1 ölü, 1 yaralı

SIRADAKİ HABER