HaberlerHazır Ofis Kiralama

Hazır Ofis Kiralama

Hazır ofis, sağladığı avantajlar dolayısıyla günümüzün en çok tercih edilen ofis çözümlerinden birisidir.

Hazır Ofis Kiralama

Hazır ofislerin en temel ve en çok beğenilen avantajı, elbette maliyet avantajıdır. Ancak hazır ofis kiralama avantajları bununla sınırlı kalmaz. Hazır ofisler genellikle usta mimarlar tarafından tasarlanmıştır ve çalışanlarınızın motivasyonunu artıracak stillere sahip olurlar. Birinci sınıf ofis mobilyalarıyla donatılan bu alanlar, verimli çalışmak için gerekli her şeyi içerir. Ayrıca servis sağlayıcıları pek çok ek hizmeti de hazır ofis paketi ile birlikte erişime sunar.

 Hazır Ofis Nedir?

Kullanıma hazır bir şekilde ofis mobilyalarıyla, altyapısıyla ve tasarımıyla kiraya sunulan ofis tipine hazır ofis denir. Hazır ofisler, oldukça avantajlı ve hızlıdır. Hazır ofislerin en çok öne çıkan özellikleri ise maliyet avantajlarıdır. Standart bir ofis ile karşılaştırıldığında hazır ofis çok daha maliyetsizdir.

 Kimler Hazır Ofis Kullanır?

Yaygın kanı hazır ofis sistemlerinin startup'lar ve freelancer'lar tarafından kullanıldığı yönündedir. Ancak, bu kanı oldukça yanlış ve hatalıdır. Günümüzde kurumsal firmalardan global ölçekli firmalara kadar oldukça geniş bir kitle hazır ofis sistemlerinden faydalanır. Bunun temel sebebi, hazır ofis sistemlerinin kullanım süresi oldukça hızlıdır ve maliyeti düşüktür.

Herhangi bir ilde ya da ülkede varlık göstermek isteyen firmalar, genellikle tercihlerini hazır ofis sistemlerinden yana yaparlar. Böylelikle ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderebilir ve bir an önce operasyona başlayabilirler.

Yani anlaşılacağı üzere hazır ofisler freelancer ve startup'lar ile sınırlı değildir. Global ölçekli firmalar da kurumsa firmalar da ihtiyaç duyduklarında hazır ofislerden faydalanabilirler.

 Hazır Ofis Yasal Mı?

Evet, hazır ofisler tamamıyla yasaldır. Türk Ticaret Kanunu gereğince tüzel ya da gerçek kişilerin ticari faaliyette bulunabilmeleri için resmi yazışmalarını yürütebilecekleri bir adrese ihtiyaçları vardır. Bu adres tanımı spesifize edilmemiştir. Yani ofisinizin ayrı bir su saati ya da ayrı bir girişi olmalıdır gibi bir şart bulunmamaktadır. Bu noktada hazır ofis çözümleri tamamıyla yasaldır ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

İLGİLİ HABERLER

Ağız Ve Diş SağlığıAğız Ve Diş Sağlığı

SIRADAKİ HABER