HaberlerBepanthol ile Cilt Bariyerinizi Güçlendirin!

Bepanthol ile Cilt Bariyerinizi Güçlendirin!

Sağlıklı ve güçlü bir cildin sırrının neme doymuş bir ciltten geçtiğini biliyor muydunuz?

Bepanthol ile Cilt Bariyerinizi Güçlendirin!

Sağlıklı ve güçlü bir cildin sırrının neme doymuş bir ciltten geçtiğini biliyor muydunuz? "Nemsiz bir cilt kurumuş bir toprağa benzer " cümlesi bu duruma en iyi örnektir. Çünkü cildimizde tıpkı bir toprak gibi kuruduğunda çatlamaya başlar ve çeşitli cilt problemlerini beraberinde getirir. Cilde ne kadar nem yani su verilirse cilt o kadar yenilenme süresini hızlandırır ve bariyerini güçlendirir. Fakat çevresel faktörler, yanlış ürün kullanımı, mevsim geçişleri zaman zaman cildin doğal yapısını bozarak cilt bariyerini güçsüzleştirir. Bu durum ise ciltte kaşınma, matlaşma, kuruluk ve pul pul dökülmelere sebep olur. Bepanthol cilt bakım kremi ile bu durumu kontrol altına almak mümkündür.

Bepanthol krem, cildi çevresel faktörlere karşı koruyarak cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Formülündeki Provitamin B5 ile cildin kaybettiği nemi geri kazandırır ve doğal nem seviyesini dengede tutar. Yoğun nemlendirici ve besleyici etkisi sayesinde kuruluğa bağlı kaşıntı, kızarıklık ve tahriş gibi cilt problemlerini gidererek cildin daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

 Bepanthol Sensiderm ile Kaşıntı Hissine Son

Tüm aile bireylerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş  Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici krem, özellikle bebek ve çocuklarda sıkça rastlanan atopik dermatit, egzama ve alerjik durumlardaki kaşıntıların giderilmesi için formüle edilmiştir. Cilt bariyerini güçlendiren ve etkinliği klinik testlerden gecen krem, kortizon içermeyen özelliği sayesinde Bepanthol kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

 Bebekler İçin Pişik Önleyici Krem

Bebeklerde en sık gözlemlenen problem pişiktir. Bez bölgesinin nemli kalması, kirli bezin değiştirilmemesi, ek gıdaya geçiş, ilaç kullanımı gibi daha birçok faktör pişiğin oluşmasına etki eder.

Bepanthol pişik kremi içeriğinde Provitamin B5 bulunmaktadır. ProVitamin B5, cildin hem ideal nem dengesine kavuşmasını sağlar hem de ciltte bariyer görevi görerek pişik oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Parfüm, koruyucu madde ve renklendirici içermeyen formülü sayesinde en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur.

Bepantol dudak kremi, Bepanthol onarıcı bakım merhemi,  Bepanthol yüz bakım kremi, bepanthol onarıcı bakım merhemi, Bepanthol anti scar jel ve tüm ürün çeşitlerine Dermokozmetika'dan uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Kullanışlı Arşiv Ve Soyunma DolaplarıKullanışlı Arşiv Ve Soyunma DolaplarıEndotonti Diş Tedavisine İlgi ArtıyorEndotonti Diş Tedavisine İlgi ArtıyorEhliyet Kursu Nedir?Ehliyet Kursu Nedir?Samsun'da işbirliği orman oluyorSamsun'da işbirliği orman oluyorSamsun B.B. Başkanı Demir çevre projelerini anlattıSamsun B.B. Başkanı Demir çevre projelerini anlattı

SIRADAKİ HABER