Haberlerİlkadım'ın yardım eli yüzleri güldürüyor

İlkadım'ın yardım eli yüzleri güldürüyor

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü iki aileye daha eşya yardımı yaparak yüzleri güldürdü.

İlkadım'ın yardım eli yüzleri güldürüyor


İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ihtiyaç sahibi vatandaşları ekonomik yönden rahatlatmak amacıyla beyaz eşyadan mobilyaya kadar ev eşyası desteği sağlıyor. Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, İlyasköy ve Hastanebaşı Mahallelerinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere eşya yardımında bulundu.
Kanepeden yatağa, çocuk dolabından, televizyondan buzdolabına, çamaşır makinesinden halıya, fırınlı ve set üstü ocaktan elektrikli süpürgeye kadar çok sayıda eşyayı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmanın mutluluğun yaşadığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'İhtiyaç sahipleri başvurularını doğrudan Sosyal Yardım Müdürlüğümüze yapabilirler. Ayrıca bizler de sahada araştırma yaparak İlkadım'daki ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız çevrelerinde gördükleri ihtiyaç sahiplerini lütfen bize bildirsinler. Biz de onlara yardım elimizi uzatalım. Ülkemizi, insanımızı ve İlkadımımızı seviyoruz. Önce insan diyoruz ve herkesi hayır işinde bize destek olmaya davet ediyoruz' diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Huzurevi sakinleri 15 ay sonra ilk kez dışarı çıktıHuzurevi sakinleri 15 ay sonra ilk kez dışarı çıktıHavza'da sıfır atık için mobil atık getirme merkezi oluşturulduHavza'da sıfır atık için mobil atık getirme merkezi oluşturulduÇarşamba'nın tarihi 'Dikey Bahçe'de yaşatılıyorÇarşamba'nın tarihi 'Dikey Bahçe'de yaşatılıyorAtakum'dan karantinadaki 15 bin vatandaşa 'aş' desteğiAtakum'dan karantinadaki 15 bin vatandaşa 'aş' desteğiİlkadım'ın yardım eli yüzleri güldürüyorİlkadım'ın yardım eli yüzleri güldürüyor

SIRADAKİ HABER