HaberlerBeyond Protocol'ün getirdiği yeni değişimler

Beyond Protocol'ün getirdiği yeni değişimler

Beyond protocol kripto para piyasalarına yeni katılacak olan ama şimdiden güçlü ekibi ile dikkatleri üzerine çeken bir proje.

Beyond Protocol'ün getirdiği yeni değişimler

 Beyond Protocol ve Para piyasasına getirecekleri yenilikler

Beyond protocol kripto para piyasalarına yeni katılacak olan ama şimdiden güçlü ekibi ile dikkatleri üzerine çeken bir proje.

Proje kaynaklarından Token Metric özelliklerine göz atacak olursak;

Sembol: Belirlenecek

  • Form: Ana ağ lansmanından önce ERC-20 uyumlu Ethereum yardımcı programı belirteci
  • Arz: 500.000.000 18
  • Bugüne kadar satılan jeton arzının yüzdesi: %4,96
  • Bugüne kadar danışmanlara tahsis edilen token arzının yüzdesi: %6,07
  • Son piyasa değeri: 100.000.000,00$
  • Son teklif edilen jeton değişim oranı: 1 Ötesi jeton = 0,20 ABD doları

Bahsedilen Hakediş Programı ise;

Danışmanlar: TGE'den 2 yıl sonra aylık olarak

  • Özel satış destekçileri: 6-12 ay sonra aylık olarak

 

Bilgilendirme :   TGE= Jeton Oluşturma Olayı Token Üretme Etkinliği, İlk Para Teklifi (ICO) ile eş anlamlıdır

İlk Para Teklifleri, şirketleri finanse etmek veya fikirler ve projeler için para toplamak için dijital araçlardır.

Şimdiden bu özelliklerle en büyükler arasına gireceği gözüyle bakılan beyond protocol piyasaya birçok teknoloji ve Pazar yeniliğiyle girecek gibi gözüküyor.Hadi bu yeniliklere hep beraber bir göz atalım

DLT teknolojisi

Dağıtık defter teknolojisi (DLT); verilerin, bir ağ üzerinde bulunan birden fazla alanda erişilebilir, güncellenebilir, doğrulanabilir olmasına imkan sağlayan, merkeziyetsiz, teknolojik altyapıdır. Bir tür konsensüs mekanizması olarak tanımlanır.

Dağıtık defter teknolojisi (DLT), Bitcoin ile tanınan bir kavram olsa da geçmişi daha önceye dayanır. Merkezi olan yapılarda da dağıtık sistem kullanılır ancak güncelleme söz konusu olduğunda her yapı periyodik olarak güncellenir ve bu da hem gecikme yaratır hem de siber saldırılara karşı savunmasız bir ortam yaratır. İşte bu olaya yeni bir boyut getirerek ve bu DLT teknolojisini geliştirerek hacklenmeleri daha fazla önleyip güvenliğimiz daha fazla arttırılıyor.

Üstelik yeni getirdikleri teknolojiler ile Mega Uygulamaların herhangi bir cihaz kombinasyonu oluşturulmasına izin veriyor.

Nesnelerin interneti yapay zekası teknolojisi ile fiziksel nesnelerin birbirleriyle veya daha büyük sistemlerle bağlantılı olduğu iletişim ağını kontrol ederek daha fazla cihazla çalışılmasını sağlıyor böylece gelecekte insanlardan değil cihazlardan daha fazla ödeme yapılabileceği söyleniyor.

Zaten bitcoin üzerinde kullanılan uygulamaların geliştirilerek veya ilk defa gördüğümüz bazı  uygulamaların baştan yaratılarak bu piyasaya sokulmasıyla Beyond protocol iddiasını ortaya koyuyor.

 

İLGİLİ HABERLER

Doğalgaza bir dev zam dahaDoğalgaza bir dev zam dahaSamsun'un ihracat artışı devam ediyorSamsun'un ihracat artışı devam ediyorBeyond Protocol'ün getirdiği yeni değişimler Beyond Protocol'ün getirdiği yeni değişimlerSamsun'da tarıma kadın imzasıSamsun'da tarıma kadın imzasıBosna Hersek Büyükelçisi Alagiç, İşbirliği İçin Samsun'daBosna Hersek Büyükelçisi Alagiç, İşbirliği İçin Samsun'da

SIRADAKİ HABER