HaberlerMuş haberBulanık Belediyesinden karla mücadele çalışması

Bulanık Belediyesinden karla mücadele çalışması - Muş haber

MUŞ (İHA) ? Muş'un Bulanık Belediyesi ekipleri, etkili olan yoğun kar yağışının ardından kar temizleme çalışmasını aralıksız sürdürüyor.

Bulanık Belediyesinden karla mücadele çalışması

İlçede etkili olan kar yağışının ardından kar temizleme çalışmalarına başlayan belediye personelleri, geç saatlere kadar mesai yapıyor. İlçe merkezinde etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için belediye 7 araç ve 35 personelle şehir merkezi başta olmak üzere mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.
Ekipler, yollarda oluşabilecek buzlanmayı önlemek amacıyla aralıklı olarak tuzlama çalışmalarını gerçekleştirirken, toplanan karı ise kamyonlarla ilçe dışına taşıyor.

İLGİLİ HABERLER

Tekkeköy'de her mahalleye bir köy konağıTekkeköy'de her mahalleye bir köy konağıCHP'li Belediye Başkanı'na Hazreti Muhammed'e hakaretten hapis cezası CHP'li Belediye Başkanı'na Hazreti Muhammed'e hakaretten hapis cezasıÇaldıran Belediyesi cadde ve sokakları buzdan arındırıyor Çaldıran Belediyesi cadde ve sokakları buzdan arındırıyorÇorum Belediyesinden eğitime destek Çorum Belediyesinden eğitime destekDiyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı sağlık çalışanlarını unutmadı Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Balcı sağlık çalışanlarını unutmadı

SIRADAKİ HABER