HaberlerBilecik haberBozüyük HEM 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı

Bozüyük HEM 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı - Bilecik haber

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı.

Bozüyük HEM 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı

Milli Eğitim Bakanlığı ve TSE arasında 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü' kapsamında yapılan denetimler neticesinde Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi Kılavuzu' içerisinde belirtilen tüm faaliyetleri yerine getirerek 'Okulum Temiz Belgesi' almaya hak kazandı.
Yapılan açıklamada 'Kurumumuz Koronavirüs hastalığı (COVID-19) vb. virüslere karşı düzenli olarak dezenfekte edilip, tüm hijyen tedbirleri alınarak kursiyerlerimize hazır hale getirilmiştir. Kurumumuzda yüz yüze eğitimin başladığı bu günlerde yeniden ayrı kalmamak için kursiyerlerimizin de dikkatli olmasını bekliyoruz.' denildi.

İLGİLİ HABERLER

Başkan Kılıç: 'İnsanlar Bafra'mızın dış görünümü ile ilgili güzel intibalara sahBaşkan Kılıç: 'İnsanlar Bafra'mızın dış görünümü ile ilgili güzel intibalara sahSamsun'da ölümlü kazalar yüzde 60 azaldı Samsun'da ölümlü kazalar yüzde 60 azaldıTüm şoförler korona testinden geçiriliyor Tüm şoförler korona testinden geçiriliyorBaşkan Demir: 'Müthiş bir sinerji yakaladık' Başkan Demir: 'Müthiş bir sinerji yakaladık'OMÜ'nün gözü 'nitelikli öğrenci'lerde OMÜ'nün gözü 'nitelikli öğrenci'lerde

SIRADAKİ HABER