HaberlerSamsun haberSamsun'da yaprak dökümü

Samsun'da yaprak dökümü - Samsun haber

Samsun'da kışın ilk günlerinde renk cümbüşü yaşanıyor. Kışın başında ağaçların büründüğü renkler, yere dökülen yaprakları ile doyumsuz manzaralar oluşturuyor.

Samsun'da yaprak dökümü


Şehir içinde kalan son yeşillik alanlar da kıştan nasibini almaya başladı. İlkadım ilçesinde bulunan Muzaffer Önder Parkı kış mevsiminin gelmesiyle farklı bir güzelliğe büründü. Sararan çınar ağaçları ve dökülen yapraklar parka ayrı bir güzellik kattı.
Rengarenk görselliğin ve güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler için uğrak yer haline gelen parklarda rüzgar ve yaprak hışırtılarıyla çalınan doğanın müziği kulaklarda ahenkli bir seda bıraktı.
Samsun'da iğne yapraklı ağaçlar yeşilliğini korurken, geniş yapraklı ağaçlar ise sararıp, yapraklarını dökmeye devam ediyorlar.

 

İLGİLİ HABERLER

OMÜ'de senaryo yazarlığı konuşulduOMÜ'de senaryo yazarlığı konuşulduSamsun'da yaprak dökümüSamsun'da yaprak dökümüSamsun'da polise iletişim eğitimiSamsun'da polise iletişim eğitimiParaşüt Tepe her hafta baştan sona temizleniyorParaşüt Tepe her hafta baştan sona temizleniyor7 gün 7 konu 7 denetim7 gün 7 konu 7 denetim

SIRADAKİ HABER