HaberlerSamsun'da İlkadım'ın her yerinde Azerbaycan Bayrağı dalgalanıyor

Samsun'da İlkadım'ın her yerinde Azerbaycan Bayrağı dalgalanıyor

Samsun İlkadım Belediyesi, tüm tesislerinde Türk Bayrağı'nın yanına Azerbaycan Bayrağı astı

Samsun'da İlkadım'ın her yerinde Azerbaycan Bayrağı dalgalanıyor


Samsun'da İlkadım Belediyesi'den, Ermenistan'ın işgali altındaki Dağlık Karabağ'ı kurtarmak için savaşan Azerbaycan'a destek sürüyor. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın talimatıyla Azerbaycan'a destek olmak amacıyla kentin birçok noktasında yer alan tesislere, Azerbaycan bayrağı asılarak birlik ve beraberlik mesajı verildi. Belediye, Azerbaycan'a gönül desteği vermek adına ana hizmet binası ve diğer tüm tesislere Azerbaycan bayrağı astı. Belediyenin tüm tesislerinde Türk Bayrağı'nın yanında Azerbaycan Bayrağı dalgalanmaya başladı.
Amaçlarının iki kardeş ülkenin bayraklarının yan yana yer alması ve bu sayede tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı vermek olduğunu aktaran İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'İki Devlet Bir Millet sloganı ile belediye hizmet binamıza, tüm tesislerimize ve 61 mahalle muhtarlıklarına asılmak üzere göndermiş olduğumuz bayraklarla İlkadım'ın tüm sokaklarında kardeş ülke Azerbaycan'a destek olup, Ermenistan tarafından başlatılan alçakça saldırıları kınadık. Kardeşlik bağları kurduğumuz Azerbaycan'ın her platformda destekçisi olacağız. Bayraklar da bağımsızlığın ve birliğin sembolüdür. İşte bu yüzden Azerbaycan bayrağını belediyemiz tüm tesislerinde dalgalandırdık. Azerbaycanlı kardeşlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek boynumuzun borcudur. İki kardeş ülke arasında bu dayanışma olduğu sürece Ermenistan'ın Türk toprakları üzerinde planladığı kirli oyunları hayata geçirme şansı olmadığını düşünüyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

A Sınıfı Sürücü Belgesi Nedir? A Sınıfı Ehliyet Nedir?A Sınıfı Sürücü Belgesi Nedir? A Sınıfı Ehliyet Nedir?Longline, Yeni Binasına TaşındıLongline, Yeni Binasına TaşındıOfisinizi Hızlıca Düzenlemenizi Sağlayacak ÖnerilerOfisinizi Hızlıca Düzenlemenizi Sağlayacak ÖnerilerDamacana Su Fiyatları Neye Göre BelirlenirDamacana Su Fiyatları Neye Göre BelirlenirBodrum'un En Çok Tercih Edilen Noktaları Bodrum'un En Çok Tercih Edilen Noktaları

SIRADAKİ HABER