HaberlerOrganik Bakım Ürünleri

Organik Bakım Ürünleri

Türkiye'de ilk defa sertifikalı ürünler geliştiren Organicum, 25 yıldan fazla bir süredir ürünlerini sevenleriyle buluşturmaktadır. Markanın ürün yelpazesinde;

Organik Bakım Ürünleri
  • Saç Bakım Ürünleri
  • Bebek Bakım Ürünleri
  • Cilt Bakım Ürünleri
  • Vücut Bakım Ürünleri
  • Güneş Koruyucu Ürünler

Bulunmaktadır. Her cilt ve saç problemine çözüm sunmayı hedefleyen marka, organik içerikli ürünleri sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Organicum ürünleri, paraben, boyar madde, sentetik veya silikon gibi kimyasal maddeler içermez. Ürünlerin organik olmasının yanı sıra vegan olarak formüle edilmesiyle tamamen doğa dostu üretimler sağlamaktadır. Organicum fiyat avantajı ile de kullananların kalbini kazanmayı başarmıştır.

 Organicum Saç Bakımı

Saçların temiz, bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan en temel ürün şüphesiz ki şampuandır. Saç ve saç derisini nazikçe temizleyerek saçların canlanmasına yardımcı olur. Şampuan tercih ederken kişinin saç tipi ve problemi son derece önem taşır. Örneğin; yağlı saça sahip kişiler arındırıcı özellikli şampuan tercih etmelidir.

Yağlı saçlar için özel olarak geliştirilen Organicum şampuan, saçlardaki sebum (yağ) seviyesini dengelemeye yardımcı olur, saç ve saç diplerini arındırır. Organik içeriği ve bitki özleri sayesinde saç köklerini yeniden canlandırır ve parlaklık kazandırır. Yağlanmayı önlemenin yanı sıra mineral ve vitamin formülleri ile saçlardaki dökülmelere karşı da etkilidir. Organicum şampuan kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

 

Saç bakımında krem kullanımı son derece önem taşır. Saç kremi saçların kolay taranmasını, şekil almasını ve kabarmasını önlemeye yardımcıdır.  Tüm saç tipleri için geliştirilmiş  Organicum saç kremi , onarıcı ve nemlendirici etkisi sayesinde yıpranmış saçları canlandırmaya yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği saçları güçlendirerek kolay kırılmasını önler. Doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırır.

Sizde doğal, organik ve kozmetik tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika'da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

A Sınıfı Sürücü Belgesi Nedir? A Sınıfı Ehliyet Nedir?A Sınıfı Sürücü Belgesi Nedir? A Sınıfı Ehliyet Nedir?Longline, Yeni Binasına TaşındıLongline, Yeni Binasına TaşındıOfisinizi Hızlıca Düzenlemenizi Sağlayacak ÖnerilerOfisinizi Hızlıca Düzenlemenizi Sağlayacak ÖnerilerDamacana Su Fiyatları Neye Göre BelirlenirDamacana Su Fiyatları Neye Göre BelirlenirBodrum'un En Çok Tercih Edilen Noktaları Bodrum'un En Çok Tercih Edilen Noktaları

SIRADAKİ HABER