HaberlerÇok sayıda yaralı var! Ermenistan yine sivilleri vurdu

Çok sayıda yaralı var! Ermenistan yine sivilleri vurdu

Azerbaycan, işgalci Ermenistan'ı püskürtüp topraklarından kurtarmaya yönelik yaptığı operasyonlar sürerken, Azerbaycan Savunma Bakanlığı Ermenistan'ın yine sivilleri hedef aldığını Ağcabedi ve Beylegan'a yapılan saldırılarda çok sayıda yaralı olduğunu açıkladı.

Çok sayıda yaralı var! Ermenistan yine sivilleri vurdu


Azerbaycan Ermenistan'ın işgal ettiği toprakları geri almak için başlattığı mücadeleye devam ediyor. Azerbaycan Savunma Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre, Ermenistan yine sivil yerleri hedef aldı. Ermenistan, Azerbaycan'ın Ağcabedi ve Beylagan şehirlerini roketlerle vurdu. Bakanlık Ağcabedi ve Beylagan şehrlerini bombalığını ve yaralıların olduğunu bildirdi.

İLGİLİ HABERLER

Eski Gazi Hizmet Binası ihale ile satışa çıkarılıyorEski Gazi Hizmet Binası ihale ile satışa çıkarılıyorSamsun'da 2 kişi 5 kilo 395 gram esrarla yakalandıSamsun'da 2 kişi 5 kilo 395 gram esrarla yakalandıİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu ticaretiİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu ticaretiSamsun'da yakalanan araçtan uyuşturucu çıktıSamsun'da yakalanan araçtan uyuşturucu çıktıSamsun cezaevinin eski teknisyeni olan şahıs FETÖ'den gözaltına alındıSamsun cezaevinin eski teknisyeni olan şahıs FETÖ'den gözaltına alındı

SIRADAKİ HABER