HaberlerSamsun haberKaymakamdan hayırseverlere 'tablet bilgisayar' çağrısı

Kaymakamdan hayırseverlere 'tablet bilgisayar' çağrısı - Samsun haber

Alaçam Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde, 'EBA' TV'yi izleyemeyen öğrenciler için 'tablet bilgisayar bağış kampanyası' düzenlendi.

Kaymakamdan hayırseverlere 'tablet bilgisayar' çağrısı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ilk tablet bağışında bulunan Kaymakam Fikret Zaman, 'Hayalleri dünyanın sınırlarından geniş öğrencilerimize tablet hediye ederek onları uzaktan eğitim ile buluşturalım. Alaçamımızın ve Türkiyemizin bulunduğu şartlar doğrultusunda her şartta olduğu gibi bu zor günlerimizde de milletimiz duyarlı olacağını düşünüyorum. İlçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere duyarlı tüm Alaçamlıları bu kampanyaya davet ediyorum' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Eski Gazi Hizmet Binası ihale ile satışa çıkarılıyorEski Gazi Hizmet Binası ihale ile satışa çıkarılıyorSamsun'da 2 kişi 5 kilo 395 gram esrarla yakalandıSamsun'da 2 kişi 5 kilo 395 gram esrarla yakalandıİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu ticaretiİstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu ticaretiSamsun'da yakalanan araçtan uyuşturucu çıktıSamsun'da yakalanan araçtan uyuşturucu çıktıSamsun cezaevinin eski teknisyeni olan şahıs FETÖ'den gözaltına alındıSamsun cezaevinin eski teknisyeni olan şahıs FETÖ'den gözaltına alındı

SIRADAKİ HABER