HaberlerSamsunspor tempolu başladı

Samsunspor tempolu başladı

Samsunspor tempolu başladı

Samsunspor tempolu başladı

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Erzurum'da ikinci etap kampı için toplanan Kımrızı-Beyazlılar, dün gerçekleştirdiği idmanla çalışmalara kaldığı yerden devam etti

 

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Samsunspor, bu kapsamda ikinci etap kampı için bir araya geldiği Erzurum'da çalışmalara start verdi. 

 

3 günlük bayram izninin ardından antrenmanlara başlayan Kırmızı-Beyazlı ekip, Erzurum'da etkili bir kamp gerçekleştirerek yeni sezonda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor. 

Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde Teknik Direktör İrfan Buz ve yardımcılarının yönetiminde yapılan idman ısınma hareketleri, 5’e 2 çalışmaları ve dayanıklılık çalışmasının ardından son buldu. Sakatlığı bulunan Okan Dernek Fizyoterapist Erdoğan Akçiçek ve Oğuzhan Şimşek gözetiminde takımdan ayrı çalıştı. 

İLGİLİ HABERLER

Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorVezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da korkutan yangınSamsun'da korkutan yangın

SIRADAKİ HABER