HaberlerSamsunspor Yarın Toplanacak!

Samsunspor Yarın Toplanacak!

Samsunspor Yarın Toplanacak!

Samsunspor Yarın Toplanacak!

2019-2020 sezonuna şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Samsunspor, ikinci etap kampı için bugün Erzurum'da toplanacak. Kırmızı-Beyazlılar Erzurum'da yapacağı 9 günlük kamp programında 3 hazırlık maçı yapacak

 

Yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmak isteyen Kırmızı-Beyazlılar, 3 günlük bayram tatilinin ardından ikinci kamp etabı için yarın Erzurum'da bir araya gelecek.

 

Birinci kamp etabı olan Bolu'da 12 gün boyunca etkili bir çalışma gerçekleştiren Samsunspor, ikinci etap kampında çalışmalara yarın başlayacak. 

 

Kampta 9 gün boyunca ağırlıklı olarak taktik ve teknik çalışmalara yer verecek olan Kırmızı-Beyazlılar 17, 19 ve 21 Ağustos tarihlerinde 3 hazırlık maçı oynayacak. Kampta yapılacak hazırlık maçlarında Samsunspor'un ilk rakibinin Van Büyükşehir Belediyespor olduğu öğrenilirken, diğer iki rakibinin kim olacağı ise  netlik kazanacak. 

 

Nurullah Kızıldağ

İLGİLİ HABERLER

Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorVezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da korkutan yangınSamsun'da korkutan yangın

SIRADAKİ HABER