HaberlerSamsunspor'da oyuncular hırs küpü

Samsunspor'da oyuncular hırs küpü

Samsunspor'da oyuncular hırs küpü

Samsunspor'da oyuncular hırs küpü

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da neşeli ve keyifli şekilde sürdürüyor. Günü çift idmanla tamamlayacak olan Kırmızı-beyazlılarda futbolcuların hırsı dikkatlerden kaçmıyor.

 

2019-2020 Futbol sezonuna aralıksız hazırlanan Kırmızı-beyazlılar, Bolu’da gerçekleştirdiği kampta yoğun mesai harcıyor. Günü çift idmanla tamamlayacak olan Samsunspor’da keyiflerin üst seviyede olduğu görülürken, futbolculardaki hırs da teknik ekibe güven veriyor.

 

Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanın sabahki etabında güç depolayan Kırmızı-beyazlılar, ikinci etap olan akşam antrenmanını ise taktik çalışmasıyla tamamlayacak.

 

Bolu’da gerçekleştirilen kampı Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ile Teknik Menajer Yücel Uyar yakından takip etti. Antrenman boyunca futbolcuları izleyen Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar, tecrübeli Teknik Direktör İrfan Buz ile görüşme gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABERLER

Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorVezirköprü Halk Eğitim Merkezi personeli İspanya'ya gidiyorBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakBaşkan Mustafa Demir: Samsun yatay kalkınmayı başaracakUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiUyuşturucu satarken yakalanan şahıstan 568 hap ele geçirildiSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da fırın denetimlerinde ekmek gramajları fazla çıktıSamsun'da korkutan yangınSamsun'da korkutan yangın

SIRADAKİ HABER