Haberler

Zihni Şahin: 'Samsunspor hepimizin'

05 Aralık 2018
Zihni Şahin: 'Samsunspor hepimizin'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, taraftarların ziyaretinde, 'Samsunspor hepimizin ortak sevdası. Bu kuruma ne kadar destek versek, ne kadar hizmet etsek azdır' dedi

RENKLERE AŞIK

Samsunsporlu taraftarlar, Utaş Uşakspor deplasmanı için kendilerine otobüs tahsis eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Zihni Şahin'i ziyaret etti. Taraftarlar ortak bir açıklamayla, "Başkanımız Samsunspor'umuzun yanında oldu, destek verdi. Kırmızı ve beyaz renklere sahip çıktı. Son deplasman maçımızda da bu desteği bir kere daha gösterdi. Zihni başkan gönlümüzde taht kurdu. Bundan böyle başkanımızın yanında olacağımızı tüm kamuoyuna bildiriyoruz. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır" diye konuştu.

ORTAK SEVDAMIZ

Kendisine gösterilen ilgi ve sevgi karşısında duygulandığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, "Samsunspor hepimizin. Samsunspor ortak sevdamız. Samsunspor'un başarısı demek bu kentin başarısı demek. Ne kadar destek olsak, ne kadar sahip çıksak azdır. Bundan böyle de takımımızın yanında olmayı sürdüreceğiz" dedi. Ziyaretin sonunda taraftarlar Başkan Şahin'e teşekkür plaketi sunarken, tezahüratlar yapmayı da ihmal etmedi.