/
HaberlerYıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'

Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'

Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'

Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, camiaya birlik beraberlik çağrısında bulundu. Yıldırım, "Şampiyonluk için hiçbir mazeretimiz yok. En son sözü biz söyleceğiz" dedi 

 

Lige sayılı günler kala çalışmalarını sürdüren Samsunspor'da ünlü iş adamı ve Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'da sosyal medya hesabından camiayı heyecanlandıran paylaşımlarda bulundu. ‘Yükseliş’ sezonunun yakın zamanda başlayacağını belirten Yıldırım, “Yükseliş sezonu kısa süre içerisinde başlayacak. Gün sayıyoruz ve şampiyonluk için ne mazeretimiz ne de çekincemiz var. Şampiyonluk yolu birliktelikten geçecek. Bu birliktelik bize son dakikaya maç kazandıracaktır. Ligimizde en son sözü biz söyleyeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Salim YILDIZ 

İLGİLİ HABERLER

Yay Burcu Genel ÖzellikleriYay Burcu Genel ÖzellikleriYıldırım, 'En son sözü biz söyleriz' Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!

SIRADAKİ HABER
/