Haberler

Seninleyiz Zihni Abi

11 Şubat 2019
Seninleyiz Zihni Abi

Atakumlularla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kendisine gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Atakumlu vatandaşlar ise “Zihni abimizin yanındayız” mesajı verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum ilçesindeki seçim çalışmalarına devam ediyor. Gün boyu ilçedeki esnafla bir araya gelen Başkan Şahin, akşam da vatandaşlarla buluşuyor. Başkan Şahin, beraberinde AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Alparslan ve Atatürk bulvarlarında esnaf ziyaretleri yaptı. 

 

ÇITA YÜKSELECEK

Yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Şahin, esnafla sohbet etti, sorunlarını ve kendisinden beklentileri dinledi. Başkan Şahin, "Gönül belediyeciliğini Atakum'da sürdürmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hava soğuk ama Atakum halkımızın gönlünün sıcaklığı bizleri ısıtıyor. Allah'ın izni, vatandaşımızın destekleriyle 31 Mart yerel seçimlerinden büyük bir başarı ile çıkacak, ilçemizde hizmet çıtasını yükselteceğiz" dedi.

 

ATAKUM İÇİN

YOL HARİTASI

Atakumlulara ilgileri ve sevgi gösterileri nedeniyle teşekkür eden Başkan Şahin, "Halkımızın bu tutumu omuzlarımdaki yükü ve sorumluluğu daha da artırıyor. İşte bu nedenledir ki seçimlere çok sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Profesyonel kadromuzla ilçemizin her karışında nabız yokluyoruz. Halkımızı dinliyor, sorunları, gelecekten beklentileri tespit ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımız 31 Mart'tan sonrası için Atakum'daki yol haritamızı çizecek" diye konuştu.

 

UMUDUMUZ ARTTI

Başkan Şahin'i Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde çok daha yakından tanıma fırsatını bulduklarını söyleyen Atakumlular ise, "Başkanımızın halkın içerisinde olması, işçiyi, emekçiyi, esnafı koruyan politikaları, devam eden proje ve yatırımları hızlandırması, bunlara yenilerini kazandırması hepimizi mutlu etti. Kendisinin ilçemizden başkan adayı olarak gösterilmesi bizleri ayrıca heyecanlandırdı ve umutlandırdı. Bu nedenle Zihni abimizin yanındayız" dediler.

 

NİŞANA KATILDI

Başkan Şahin, esnaf turunun ardından ise akşam saatlerinde Yunus Evler Sitesi sakinlerinin misafiri oldu. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Azem Yıldız ve Ali Meral'in yakınlarına taziye dileklerini ileten Başkan Şahin, Umre'den dönen Atakum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şakire Sönmez'i de ziyaret etti. Başkan Zihni Şahin son olarak, Sinan ile Gökçen çiftinin nişan yüzüklerini takarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.