" /> " /> " />
Haberler

Samsun'un şahlanış projeleri

13 Mart 2019
Samsun'un   şahlanış projeleri

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "100. Yılımızda Kurtuluştan Şahlanışa" sloganıyla 2019-2024 projelerini tanıttı. Demir, "Elimizi taşın altına koyacağız" dedi

Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 2019-2024 yılları arasında gerçekleştirmeyi hedeflediği projelerini tanıttı. 

 

Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu'nda yapılan toplantının sloganı ise "100. Yılımızda Kurtuluştan Şahlanışa" oldu. 

 

Demir, 11 ana, 87 alt başlıkta topladığı projelerini tek tek anlattı. 

 

ÜLKEYE HİZMET

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, “Yerel yönetimler kentimizin ve ülkemizin kalkınmasının temeli, ilk ayağı ve başlangıcıdır.” diye konuştu.

 

DÜNDEN GÜÇLÜYÜZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 1994 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ile tanıştırdığı gönül belediyeciliği kavramını bugün yine merkezlerine aldıklarını ifade eTTİ.

 

Seçim kampanyasına başlamasının 100. gününde projelerini açıkladığını söyleyen Demir, "31 Mart'tan sonra büyükşehir belediye başkanlığı görevi nasip olursa, ilçe belediyelerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızın gücünü de arkamıza alarak çok çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

 

Haberaks ekranlarından canlı yayınlanan toplantıya katılan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı da mikrofonlarımıza yaptıgı acıklamada seçım surecını değerlendirdi