/
HaberlerSamsun Terme'de köprünün bağlantı noktası çöktü!

Samsun Terme'de köprünün bağlantı noktası çöktü!

Samsun Terme'de köprünün bağlantı noktası çöktü!

Samsun Terme'de köprünün bağlantı noktası çöktü!

Terme ilçesinde önceki gün yaşanan selin etkileri devam ediyor. 

İlçede yeni yapılan köprünün karaya bağlantı noktası çöktü. Olayda 2 kişi yaralanırken, park halindeki hafif ticari araç da çöken oyuğa düştü. 

Selin vurduğu Terme'de facianın eşiğinden dönüldü

Geçen Cuma ve Cumartesi günleri meydana gelen sel felaketinin ardından yaraların sarılmaya çalışıldığı ilçe merkezindeki yeni köprünün yol bağlantı noktası insanlar üzerindeyken çöktü. 

Yaşanan çökmede köprü bağlantı noktası ile akarsuyun çevre duvarının bir kısmı da yıkıldı.

Olayda yaralanan 2 vatandaş, çöken yerden çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. Park halindeki bir hafif ticari araç da çöken yerin içine düştü. Çukura düşen araç çıkartılarak, bölge trafiğe kapatıldı. 

Olayı gören vatandaşlar da bir anda köprünün baş tarafında bir çökme olduğunu, 2 kişinin yaralandığını, bir aracın da oluşan oyuğa düştüğünü söylediler.

 

İLGİLİ HABERLER

Yay Burcu Genel ÖzellikleriYay Burcu Genel ÖzellikleriYıldırım, 'En son sözü biz söyleriz' Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!

SIRADAKİ HABER
/