Haberler

Muhteşemsin Samsun

23 Eylül 2019
Muhteşemsin Samsun

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık VE Galibiyette büyük bir pay sahibi olan Yılport Samsunspor taraftarları alınan farklı galibiyet sonrasI şık goller karşısında doyasıya sevinç yaşadı

 

 

Yılport Samsunspor taraftarları ligin 4. haftasında oynanan Tarsus İdman Yurdu maçında 90 dakika boyunca takımlarına destek oldu. Müsabaka boyunca susmadan destek tezahüratlarıyla takımlarını ateşleyen Samsunsporlu taraftarlar, rakip takımın adeta korkulu rüyası oldu. Edinilen bilgiye göre yaklaşık 12 bin 896 Kırmızı-Beyazlı taraftar müsabakayı tribünden takip etti. Taraftarlar 3 puanın sevincini coşkulu bir şekilde yaşadı.

 

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Tarsus İdman Yurdu maçını 90 dakika boyunca VİP tribününden takip etti. Müsabakayı heyecanla ayakta izleyen Başkan Uyanık'a Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci de eşlik etti. Her iki başkan da müsabakada Samsunspor'un İlyas Kubilay Yavuz, Bahattin Köse, Gökhan Alsan, Ramazan Çevik ve Samet Asatekin'in ayağından bulduğu birinden şık goller karşısında doyasıya sevinç yaşadı.

 

 

 

Yılport Samsunspor taraftarı, kanser hastalığı tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Neslican Tay'ı unutmadı. 'Bu dünyadan çok güçlü bir kadın geçti #NESLİCANTAY' yazılı pankartı açan Kırmızı-Beyazlı arma sevdalıları Neslican Tay'ı hatırlayarak farkındalık sergiledi.