Haberler

Meral Akşener Samsun'a geliyor

15 Mayıs 2019
Meral Akşener Samsun'a geliyor

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Genel Başkanımız Meral Akşener, genel idare kurulumuz ve tüm milletvekillerimizle hep beraber 19 Mayıs'ta Samsun'da olacağız' dedi

Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100'üncü yılı dolayısıyla Samsun, 19 Mayıs Pazar günü tarihini bir ana tanıklık edecek. İYİ Parti, 19 Mayıs Pazar günü tüm kadrosuyla, ilk adım şehri olan Samsun’da olacak. 

Program hakkındaki açklamayı İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, yaptı

Samsun’un ilk adım şehri olduğunu ifade eden Milletvekili Yaşar, “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, genel idare kurulumuz ve tüm milletvekillerimizle hep beraber 19 Mayıs’ta Samsun’da olacağız. Günün anlamına binaen genel idare kurulumuz Samsun’da toplanacak ve günün anlamı için deklarasyon yayınlanacak. Milletvekillerimizle beraber basın toplantısı düzenlenecek. Akşam İlkadım Belediyesinin düzenleyeceği halk iftarına katılacağız” dedi.

Yaşar, “Haber Medya Grubu’nun çağrısının Genel Başkanımız Meral Akşener'e ilettim. Aynı bu çerçevede ‘Samsun Yılı’ ilan edilsin diye kanun teklifimiz de vardı. Bu anlamlı çağrınız karşılık bulmuş oldu.” diye konuştu.

KURUMSAL
2020 © Haberaks TV Samsun Web Tasarım