Haberler

Kışla’ya büyük hizmetler yaptık

15 Mart 2019
Kışla’ya büyük  hizmetler yaptık

Kışla Mahallesini ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, “Kışla’ya büyük hizmetler yaptık” dedi

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, Kışla Mahallesi sakinlerini ziyaret etti ve vatandaşlara karanfil hediye etti. 

Başkan Tok, hem vatandaşın taleplerini dinledi hem de mahalle sakinleri ile sohbet etme şansı buldu. Vatandaşlar da Başkan Tok’u evlerine davet etti.

EN BÜYÜK BAŞARIMIZ

5 yıllık süre içerisinde mega projeler ve dev yatırımlara imza attıklarını dile getiren Başkan Tok, en büyük başarının ise hayat bulan bu kardeşlik olduğunu dile getirdi. Tok, “Sevdalısı olduğumuz İlkadım ve İlkadımlı kardeşlerimizle ne yağmur ne soğuk demeden kucaklaşmaya devam ediyoruz. Bugün Kışla Mahallesi sakinlerimizi selamlamak ve taleplerini dinlemek için mahallemizi sokak sokak geziyoruz. Her yaştan vatandaşımızın içten teveccühleri ile karşılanıyor ve birlikte sohbet ediyoruz. Bizleri gören mahalle sakinlerimiz, aynı içtenlikle evlerini ve kapılarını açarak bizleri evlerine davet ediyorlar. Bu da yaptığımız hizmetlerin ötesinde gönüllere girebiliş olduğumuzun güzel bir göstergesi oluyor” diye konuştu.

KIŞLA’YA BÜYÜK HİZMETLER 

Kışla Mahallesi’ne çok büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Tok, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla hem hizmet noktasında mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderdik hem de yapmış olduğumuz hizmetler sayesinde vatandaşlarımızın gönlünde yer edindik. Kışla Mahallemizde, 7 kilometre sıcak asfalt, 5 bin 750 metrekare parke, bin 600 metrekare fırçalı beton, 125 m2 beton kaldırım, 10 bin metre yol açma, 19 bin metrekare sathi kaplama çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Her mahallemizde olduğu gibi Kışla Mahallemizde de, parklar ve spor alanları yaparak vatandaşlarımızın nefes alacağı dinlenebileceği hizmetler yaptık. Bin 375 m2 alan üzerine içinde, 200 m2 oyun grubu alanı yaparak çocuklarımızın rahatlıkla vakitlerini geçirebileceği bir alan oluşturduk. 50 m2 fitness alanı, 50 m2 basketbol sahası ve 200m yürüyüş alanı ile mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadık. Bu güzel parkımızın adını da Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Adem Güven kardeşimizin adını koyduk. Bu vesileyle canlarını aziz vatanımız için feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla, özlemle ve rahmet anıyorum” ifadelerini kullandı.