Haberler

Hedeflere ulaşıyoruz

11 Eylül 2018
Hedeflere ulaşıyoruz

Belirledikleri hedeflere ulaştıklarını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Belirlenen hedeflere ulaşınca yeni hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz” dedi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın görevi devralmasıyla hayata geçirdiği ve kararlılık içerisinde sürdürdüğü birçok uygulama, ilçe halkının taleplerinin karşılanmasında önemli rol oynuyor. Her pazartesi günü düzenlenen halk gününde ilçe halkına kulak veren Başkan Togar ile belediye başkan yardımcıları talepleri anında çözüme kavuşturmaya devam ediyorlar.

 

BİRÇOK UYGULAMAYI HAYATA GEÇİRDİK

Her zaman her koşulda ilçenin sesi olan halka kulak verdiklerine dikkat çeken Başkan Togar, “Göreve geldiğimizde belediyemizde olmayan ve büyük eksiklik olarak gördüğümüz birçok uygulamayı hayata geçirdik. Bunlardan bir tanesi de halk günlerimiz. Biz görevi devraldığımızda halkımızın taleplerini şikayetlerini bildireceği başkanla ve yönetim kadrosuyla bire görüşüp kararlar alacakları bir zaman dilimi yoktu. Hemen bir çözüm merkezi oluşturduk. Ardından her pazartesi halk günleri düzenlemeye başladık” şeklinde konuştu.

 

BİZE HER AN ULAŞABİLİYORLAR

İlçe halkı ile aralarında hiçbir iletişim engeli ve mesafenin olmadığına vurgu yapan Togar, “Vatandaşlarımız bizlere her zaman her yerde ulaşıp dertlerini, sıkıntılarını şikayetlerini ve taleplerini çok rahat bir şekilde iletebiliyordu. Ama kendilerine belediyede ayrılmış bir vakit istiyorlardı. Biz de halkımızın talebi doğrultusunda halk günlerimizi uygulamaya koyduk. Halkımız hiçbir randevu almadan, gelip doğrudan bizlerle görüşerek taleplerini ve şikayetlerini ileterek, birlikte çözüm yolları buluyoruz. Ayrıca birlikte yeni hedefler belirliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

YENİ HEDEFLER BELİRLİYORUZ

İlçede belirlenen taleplerin karşılanmasının ardından yeni hedeflerin belirlendiğine vurgu yapan Başkan Togar, “Her zaman çıtayı daha da yükseltiyoruz. Belirlenen hedeflere ulaşınca yeni hedefler belirleyerek, çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz. Burada en büyük dayanağımız ve kaynağımız gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızdır. Birlikte az zamanda çok işler başardık. Bundan sonra da aynı kararlılık ile hız kesmeden hizmet üretmeye devam edeceğiz. İlçemizi, şehrimizi ve ülkemizi el birliği ile sorumluluk bilinci içerisinde 2023, 2053, 2071 hedeflerine taşıyacağız” şeklinde konuştu.