Haberler

Gençler en büyük hizmeti biz yaptık

13 Mart 2019
Gençler en büyük  hizmeti biz yaptık

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, “İlkadım’da gençlerimize çok büyük hizmetler yaptık, yeni dönem de hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşması” programına katıldı. Başkan Tok, burada gençler için yaptığı yatırımları anlattı.

HEDEF; GÜÇLÜ TÜRKİYE

Başkan Tok, gençlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Biz gençlerden aldığımız enerjiyi hizmete dönüştürüyoruz. Bu akşam burada çok güzel bir birliktelik oluşmuş. Bugün AK Partimize gönül vermiş genç kardeşlerimizle bir aradayız. Bu yoğun dönemde sizlerle bir arada olmak güç veriyor. Hem bizlere gençlik yıllarımızı ve kutsal davamız için verdiğimiz mücadeleleri hatırlatan hem de enerjileri ile gücümüze güç katan genç kardeşlerimize teşekkür ederim. Genç kardeşlerimizle beraber daha güçlü bir Türkiye'yi birlikte yaşatacağımızdan hiç bir şüphem yok” diye konuştu.

GENÇLİĞE YATIRIM GELECEĞE YATIRIM

Spordan eğitime her alanda gençlere yatırımı geleceğe yatırım olarak gördüğünü ifade eden Başkan Tok, “5 yıllık dönem içerisinde gençlerimizi geleceğe sağlıklı ve daha donanımlı hazırlayabilmek için birçok yatırıma hayat verdik. Eğitim alanında İlkim Eğitim Kurumlarımız bünyesinde üniversiteye hazırlık kurslarımız ile gençlerimize üniversite yarışında eşit imkanlar sağlıyoruz. Şu an 3 farklı yerde hizmet veren İLKİM Eğitim Kurumlarımızın sayısını 6 ya çıkaracağız. Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi olan İlkadım Gençlik Merkezimizde de kültür ve sanat etkinlikleri ile 5 binden fazla gencimize hizmet veriyoruz. Bunun dışında 12 halı saha ve spor kompleksini yine sizlerin hizmetinize sunduk. Bizler sizlere güveniyoruz ve bu güvenle daha mutlu bir gençlik geçirmeniz için İlkadım’da sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.