/
HaberlerDünya'nın Dört Yanından Samsun'a Geliyorlar!

Dünya'nın Dört Yanından Samsun'a Geliyorlar!

Dünya'nın Dört Yanından Samsun'a Geliyorlar!

Dünya'nın Dört Yanından Samsun'a Geliyorlar!

Uzun süredir Tip 2 diyabet hastası olan Azerbaycan, Irak ve Amerikalı üç hasta, tedavi için Samsun'u tercih etti.

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel gözetimindeki hastalar, 5 gün içerisinde tedavi edildi ve ardından taburcu oldu

Dünyanın her yerinden gelen hastalar Samsun'u tercih ediyor.

Azerbaycan, Irak ve Amerika’dan gelen 3 hasta, ülkelerine kilometrelerce uzaklıktaki Samsun'daki özel bir hastanede Tip 2 diyabet tedavisi gördü.

Obezite ve Metabolik Cerrahi Bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel’in gerçekleştirdiği operasyonla 5 gün içerisinde sağlığına kavuşan hastalar, taburcu edilerek memleketlerine döndü. 

Hastalar, sağlıklarına Samsun’da kavuştuklarını dile getirdi. 

5 gün içerisinde Azerbaycan, Irak ve Amerika’dan gelen hastalarını tedavi ederek taburcu ettiklerini ifade eden Doktor Güzel, “Dünyanın tüm insanlarını burada kucaklamaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. İnsanlara hastalıktan kurtulabilirsiniz çağrısı da yapan Güzel şöyle devam etti.

İLGİLİ HABERLER

Yay Burcu Genel ÖzellikleriYay Burcu Genel ÖzellikleriYıldırım, 'En son sözü biz söyleriz' Yıldırım, 'En son sözü biz söyleriz'İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!İş dünyası uçak seferlerinde düzenleme istiyor!İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?İlk yardım konusunda ne kadar bilinçliyiz?Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!Terme'de Sel Çiftçiyi Vurdu, Zarar 250 Milyon TL!

SIRADAKİ HABER
/