Haberler

Dev yatırımları 5 yılda yaptık

11 Şubat 2019
Dev yatırımları  5 yılda yaptık

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım’a 5 yılda tarihinde görülmeyen dev yatırımlar kazandırdık” dedi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve MHP İlkadım Meclis Üyesi Adayı Engin Uslu’nun da katıldığı esnaf ziyareti programı gerçekleştirdi. 100 Yıl Bulvarı ve Gazi Caddesi esnafı ile buluşan Başkan Tok, esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi. 

 

PRESTİJ KAZANDIRDIK

Başkan Tok, kendisinin de esnaflıktan geldiğini ve esnafın sorunlarını çok iyi anlayabildiğini belirterek, “5 yıllık süreç içerisinde her geçen gün büyüyen ilçemizin esnafı ile hep bir arada olmaya çalıştık ve her zaman birlik içerisinde olduk. Biz esnafın ekonomiye ne kadar büyük katkı sağladığını bilerek, hem onların hem de ülkemizin kazanabileceği yatırımları hayata geçirdik. Bugün ziyaret ettiğimiz Gazi Caddesi’nde uzun yıllardır çözülemeyen kaldırım ve ışıklandırma sorununu çözdük ve modern bir çarşı cadde havası yakaladık. Kuyumcular Çarşısı ve Kale Mahallemizde bulunan caddelerimizi Prestijli Caddeler projemizle güzel bir görünüme kavuşturduk. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti esnafımız ve vatandaşımız için hayata geçirdik” diye konuştu.

 

İLKADIMLILARDAN DESTEK

Esnaf ziyaretleri esnasında vatandaşlarla da buluşarak sohbet eden Başkan Tok, “Vatandaşlarımızla buluşarak hem projelerimizi anlatıyor hem de onların taleplerini dinliyoruz. Cumhur İttifakının İlkadım’da oluşturduğu birlik havasının da etkisi ile hemşehrilerimizle kucaklaşıyoruz. 5 yılda yaptığımız hizmetlerin de olumlu etkisi ile vatandaşımızdan aldığımız destek bizleri hem sevindiriyor hem de gururlandırıyor. Bu birlikteliği; 31 Mart seçimleri sonrasında da güçlendirerek esnafımız, vatandaşımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla yine birlik ve beraberlik içerisinde İlkadım’ı geleceğe taşıyacağız” şeklinde konuştu.