Haberler

Bu yönetim desteklenmeli

11 Ocak 2019
Bu yönetim desteklenmeli

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın, gazetemize verdiği röportajda altyapıya kurmayı planladıkları tesis konusunda ilgisizlikten yakınması, taraftarları da ayaklandırdı. Taraftarlar, 'Kendini maddi manevi Samsunspor'a adayan yönetime, şehri yönetenler her konuda destek vermeli' dedi

RÖPORTAJ SES GETİRDİ

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Büyükşehir Belediyesi Toprak Dökme Sahası'nı altyapı tesisine dönüştürme talepleriyle ilgili ilgisizlik, hareketsizlik ve olayın tam anlamıyla anlaşılamamasından dolayı yakınmıştı. Başkan İsmail Uyanık, gazetemize verdiği röportajında, yetkililerden bu anlamda destek ve anlayış beklediklerini açıklarken, "Orası için ilk olarak küçük uçak havalimanı, sonrasında liman yapılacak denildi, şimdi ise tır parkı olacağı söylentileri var. Kaç aydır patinaj çekiyoruz. Bu elverişli alana bacasız fabrikamızı kurarsak,  Samsun futbol şehri olacaktır. Bu konuda anlayış bekliyoruz. Şehrin en güzel yeri tır parkı gibi bir alana dönüştürülerek ucubeye çevrilmesin" demişti.

YÖNETENLERE AÇIK ÇAĞRI

Gazetemizde yayınlanan bu röportaj büyük ses getirirken, taraftarlar da sosyal medya üzerinden, yetkililere sert eleştirilerde bulundu. Kapanma noktasına gelen  Yılport Samsunspor'u satın alarak ayağa kaldıran Başkan  İsmail Uyanık ve Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'a bu konuda destek veren taraftarlar, yetkilileri göreve çağırdı. Yıllardır  Samsunspor'un sahipsiz kaldığına işaret eden taraftarlar, "Samsunspor'da artık eski dönemler bitti. Artık İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım'la her şey kurumsal ilerliyor. Kulübümüz yükselişe geçti. Herkes bizi konuşuyor, parmakla gösteriyor. Samsun'u yönetenler de bu yükselişe destek vermeli" yorumlarında bulunuyor.

PAYLAŞIM REKORU...

Gün boyunca gazetemizde yayınlanan 'Bacasız Fabrika Patinaj Çekiyor' haberi, taraftarlar tarafından sosyal medyada paylaşılırken, büyük yankı uyandırdı.