Haberler

Belediyeler millete hizmet etme yeridir

10 Ocak 2019
Belediyeler millete hizmet etme yeridir

Belediyelerin millete hizmet etme yeri olduğunun altını çizen AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 'Biz bu bilinçle hareket edeceğiz' dedi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Atakum Artvinliler Derneği Lokali'ni ziyaret etti. Mustafa Demir'e, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan ve Mahalle Başkanı Adnan Çiçek eşlik etti. Atakum Artvinliler Derneği Lokalinde konuşan Demir, projelerini anlattı.

SİZİN ÖNERİLERİNİZ ÇOK DEĞERLİ

Belediye web sitesinde oluşturulacak olan iletişim merkezine iletilen mesajlara en geç 7 gün içerisinde dönüş yapılacağının altını çizen Demir, “Sizin görüş ve önerileriniz bizim için çok değerli. Belediye web sitesinde oluşturacağımız iletişim merkezine ileteceğiniz sorunlara gerekli birimler tarafından en geç 7 gün içerisinde yazılı cevap verilecek. Sizin iletmiş olduğunuz mesajları aynı anda ben de göreceğim ve takibini yapacağım. Burası millete hizmet etme yeri. Biz bu bilinçle hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.

SORUN YAŞAMAYACAKSINIZ

Vatandaşların kendisine istedikleri zaman ulaşabileceklerini belirten Demir, “Bana ulaşmakta asla sorun yaşamayacaksınız. Kapımız herkese açık. Beni aradığınızda ulaşamadığınız zaman mutlaka gün içerisinde sizlere dönüş sağlayacağım. Milletvekilliğim döneminde de öyleydi bundan sonra da öyle olacak. Aradım ulaşamadım diye bir şey yok” dedi. Yapılan işleri yerinde kontrol edecekleri için sürekli sahada olacağını da ifade eden Demir, “Belediye de oturmak bana göre değil. Yapılan işleri yerinde göreceğim. Sürekli sahada olacağım. Sizlerle bir arada olacağız” diye konuştu.

Atakum Artvinliler Dernek Başkanı Erdem Demir ve üyelerle sohbet eden Demir, üyelerin sorularını cevapladı.