Haberler

Başkandan Ankara teması

09 Kasım 2018
Başkandan Ankara teması

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçede yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak ve bölge milletvekilleri ile istişare gerçekleştirmek için Ankara’ya gitti

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ankara ziyaretinde ilk olarak AK Parti’nin TBMM Grup Toplantısında AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinledi. 

 

Kılıç, grup toplantısı sonrasında gerçekleştirdiği TBMM temaslarında, AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı’yı da ziyaret etti. 

 

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile de AK Parti Genel Merkezinde bir araya geldi. ziyaretlerin çok verimli geçtiğini ifade eden Başkan Kılıç, “Partimizin TBMM Grup Toplantısına katılarak konuşmalarını dinlediğimiz Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ının da altını çizdiği milletimize verdiğimiz söz ve duyduğumuz sorumluluk gereği yoğun bir tempo ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizler de Baframızda yürüttüğümüz çalışmalar ile ilgili bilgi vermek, karşılıklı istişareler gerçekleştirmek için bölge milletvekillerimiz Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı’yı TBMM’de, Çiğdem Karaaslan ise AK Parti Genel Merkezimizde ziyaret ettik” şeklinde konuştu.

KURUMSAL
2020 © Haberaks TV Samsun Web Tasarım