Haberler

Başkan Tok, muhtarlarla buluşuyor

07 Kasım 2018
Başkan Tok, muhtarlarla buluşuyor

Mahalle ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Muhtarlarımızın, esnafımızın ve halkımızın taleplerini dinliyoruz. Bizim amacımız; her daim halkımızın sesi olmak” dedi

Her gün farklı bir mahallede mahalle sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un bugünkü adresi İstasyon Mahalle Muhtarı Yalçın Kılıç ile mahalle sakinleri oldu. Başkan Tok, İlkadım’ın geleceğini ilgilendiren iş ve hizmetlerde halkın talep ve isteklerini dikkate alarak karar aldıklarını söyledi.

 

HEDEFLERE İLERLİYORUZ

Başkan Tok, “Muhtarlarımızın, esnafımızın ve halkımızın taleplerini dinliyoruz ve bu taleplerin çözümü için de ilgililere talimat veriyoruz. Belediyemizle ilgili olmayan konularda da ilgili yerleri bilgilendirip vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesini sağlıyoruz. Bizim amacımız; her daim halkımızın sesi olmak. Esnaf ziyaretlerimizde ve mahalle gezilerimizde yakaladığımız sıcak ve samimi ortamlarda vatandaşlarımızla iç içe oluyor, ilçemizle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Halkımızın ve esnafımızın bizlerden neler beklediğini, ilçemiz için neler yapılmasını istediklerini öğreniyor, yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında onlara sohbet ederek bilgi aktarıyoruz. Fikir alışverişi ve bilgi paylaşımında bulunarak ilçemizi 2023 hedeflerine taşıyoruz” diye konuştu.