Haberler

Başkan Kul’u halkı bağrına basıyor

07 Kasım 2018
Başkan Kul’u halkı bağrına basıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahallelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Fenk, Gölyazı, Yenimahalle, Bağsaray ve Yunusemre mahallelerini ziyaret ederek devam etti. Ziyaret ettiği mahallelerde Terme Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Kul, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında mahalle halkına bilgi verdi. 

 

SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİ

Mahalle halkının daveti üzerine gitti yerlerde onlarla oturup çay içen ve bol bol sohbet eden Başkan Kul, mahalle sorunları hakkında da yerinde bilgi aldı. Kul, sorun ve talebi olanları da dinleyip çözümü konusunda ve taleplerinin karşılanabilmesi amacıyla yapılabilecekler hususunda notlar alarak, inceleme yaptıracağını belirtti.

 

 

HER ŞEY TERME İÇİN

Başkan Kul ise her zaman vatandaşın yanında olmaktan memnuniyet ve mutluluk duyduğunu, görevinin de bunu gerektirdiğini dile getirdi. Terme’yi ve Terme halkını çok sevdiklerini, bu sevgilerini de hizmet ederek gösterdiklerini söyleyen Başkan Kul, “Birlikte yönetelim’ prensibiyle çıktığımız bu yolda bu sözümüzün gereğini yapmaktan hiç kaçınmadık, hemşehrilerimizle birlikte birçok hizmeti ilçemiz adına şekillendirdik. Her şey onların daha huzurlu ve mutlu yaşam süreceği bir şehir için, her şey Terme için. Her zaman hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip sorunlarına çare bulmak için çabalayacağız” dedi.

KURUMSAL
2020 © Haberaks TV Samsun Web Tasarım