Haberler

Bafra için çalışıyoruz

10 Eylül 2018
Bafra için çalışıyoruz

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra için neler yapabiliriz noktasında çalışmalar yapıyoruz. Amacımız; en güzelini hayata geçirmek” dedi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçedeki tüm kesimlerin fikirlerinden faydalanmak amacıyla uzun zamandır sürdürdüğü istişare toplantılarına devam ediyor. Başkan Kılıç son olarak Bafra AK Parti teşkilatı ile bir araya geldi.  Bafra Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ile birlikte Bafra Belediyesi Başkan yardımcıları Şaban Hüryaşar, İsmail Kurt ve birim amirleri katıldı.

 

ELEŞTİRİLERİ DİKKATE ALIYORUZ

Toplantıda konuşan Başkan Kılıç, “Göreve gelmemizin hemen akabinde başlattığımız toplantılarımızda Bafra için neler yapabiliriz? sorusuna cevap bulma gayretindeyiz. Bizim görmediğimiz, duymadığımız ya da düşünemediğimiz her türlü konuda toplumun değişik kesimlerinden fikirler, tavsiyeler hatta eleştiriler alarak, en doğrusunu ve en güzelini hayata geçirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA

AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ise, “Belediye başkanımız göreve geleli henüz kısa bir süre olmasına rağmen, bu kısa sürede gerçekleştirilebilecek çalışmaları ortaya koyuyor. Bunlardan biri de toplumun değişik kesimlerinin fikirlerini dinlemek. Toplantılarda dile getirilen fikirlerin çoğu uygulanabilir nitelikte” ifadelerini kullandı.