Haberler

Atakum Aqua Parka rekor ilgi

11 Eylül 2018
Atakum Aqua Parka rekor ilgi

Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak, 2 ay önce hizmete açılan Atakum Aqua Park, Atakumlu çocukların vazgeçilmez eğlence merkezi haline geldi ve 2 ayda 20 bin çocuk aqua parkta eğlendi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın 55’te 55 proje sözü içerisinde de yer alan ve kısa süre önce hizmete giren Atakum Belediyesi Aqua Park, Atakumluların yanı sıra, çevre il ve ilçelerden gelen çocuklardan da yoğun ilgi görüyor. 

 

BİZİM İÇİN MUTLULUK

Atakumlu ailelerin çocuklarını güven içerisinde eğlendirebileceği bir tesise ihtiyaç olduğunu ve bu ihtiyacı karşılamak için başlattıkları çalışmalarla kısa süre içerisinde Atakum’a bir aqua park kazandırdıklarını ifade eden Başkan Taşçı, “İlçemizin merkezi bir noktasında, hayata geçirdiğimiz aqua park projemiz, çocukların güven içerisinde yüzüp eğlenebileceği bir tesis. 55’te 55 proje sözümüz içerisinde yer alan bir projemizi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 15 yaş altı çocukların kullanımına sunduğumuz Aqua Park projemiz, hizmete girmesinin üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine rağmen Atakumlu hemşerilerimizin yoğun ilgisini görüyor” diye konuştu.