HaberlerEsprit Markası Nereden İlham Alıyor

Esprit Markası Nereden İlham Alıyor

 Esprit'in Öyküsü 

Esprit Markası Nereden İlham Alıyor

 Esprit, 1960'ların devrimci ruhundan ilham alan tasarımlarıyla insanları mutlu etmeyi bir felsefe olarak benimsemiştir.  Esprit saatlerinin başarı öyküsü perde arkasında gizlidir. Kaliteye dayalı seçilmiş moda kreasyonları. Bu kurucu değerlere bağlı kalmaya devam eden  Esprit, dünya çapında 
40 ülkede satılan global bir marka haline gelmiştir. 
 
 Esprit'in Öyküsü 

1963 yılında otostop yaparken tanışan Doug Tomkins ve Susie Russel etkilenmiş ve 3 ay içinde evlenmişlerdir. İkili, beş yıl sonra moda tarihini yeniden yazmaya başlayacakları Esprit'i kurdu. 
 
  Esprit Hangi Ülkenin Ticari Markasıdır? Nerede Üretilir? 
 
 Esprit, ABD menşeili bir markadır. San Francisco, California'da kuruldu. Şirketin şu anda Almanya ve Hong Kong'da ofisleri var ve saatleri Egana Holdings tarafından üretiliyor. Saatler ve aksesuarlar şirketin Vien Dong fabrikasında üretilmektedir.

 Esprit  Saatler  Kaliteli Midir? 

 Esprit, kalite ve fiyat açısından kesinlikle bunu yapan saatlere sahiptir. Esprit her şeyden önce bir moda markasıdır ve her şeyden önce kreasyonlarıyla insanları kendine çekmeyi amaçlar. Bu yüzden tasarımda harika saatleri var. Çok ucuz saatler de bulunmaktadır bu saatlere https://www.saatvesaat.com.tr/saat/bayan/esprit sitesinden ulaşabilirsiniz. Pahalı saat markalarının kalitesini bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak markanın saatleri yapmak için kullandığı malzemeler rakiplerine göre en kaliteli ve sağlam.

İLGİLİ HABERLER

Sanal Ofisler Yasal MıSanal Ofisler Yasal Mı

SIRADAKİ HABER